Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
https://www.projebt.com/image?id=151

HAKKIMIZDA

Bilgi Teknolojileri (BT) alanında ihtiyacınız olan uygun çözümlere ulaşmak için kaynaklarınızı ve en önemlisi de zamanınızı boşa harcamak istemezsiniz. Projelerinizi başarısını ispatlamış, güçlü referanslara sahip ve yönetilebilir iş ortaklarıyla gerçekleştirebilmeniz için 30 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

PROJEBT Bilgi Teknolojileri Yazılım  ve Dan. San. Tic. A.Ş.

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41/101 Megapol Tower      Bayraklı İzmir

Karşıyaka Vergi Dairesi / 7330684480

İzmir Ticaret Odası Sicil No: 1902941

Ticaret Sicil No: 204208

Mersis No: 0733 0684 4800 0001

Şirketimiz İzmir Bilişim ve Teknoloji Derneği üyesidir.

Image

MİSYONUMUZ

Misyon: Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda standartlara uygun servis hizmeti vermek, kaliteli ürünlerle uygun çözümler sunmak ve bunun devamlılığını sağlamaktır. Bu doğrultuda yetkin bir kadro ve dünyaca kabul görmüş çözüm ortakları ile çalışır. Bütün faaliyetlerini ticari ahlak kurallarına uyumlu, müşterilerine, personeline ve iş ortaklarına karşı dürüst olarak gerçekleştirir.

https://www.projebt.com/image?id=151

VİZYONUMUZ

Vizyon: Alanında hızla değişen koşulları ve sektörel değişimleri takip ederek, güvenilir ve etik değerlerine bağlı bir anlayış ile tercih edilen firmalar arasında yer almak.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

En İyi Hizmeti Veriyoruz Çünkü...

Hakkını verdiğimizi düşünüyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak sadece bir tık uzağınızda. Hemen tıklayın ve hizmetlerimizi inceleyin.